al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend.

.

. Kubota Traktor zetor fiat traktor ford ne shitje Traktor te perdorur Belarus zetor 4x4 traktor fiat Fiat Traktora italian traktor Goldoni iseki.

Veturaneshitje.

Ne ofrojmë një larmi të gjerë të makinave bujqësore si traktorë, moto-kultivatorë, makina lidhëse, makina korrëse dhe makina të tjera bujqësore në shitje në MerrJep.

Lire. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe traktora ne shitje ne kosove,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep. Shtepi / Vila Shitet Shtepi Private - Lagj.

MirLir.

Adresa: Magjistralja Prizren – Gjakove, XERXE 21060 – RAHOVEC KOSOVE. Skënderaj Sot, 16:58. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë.

. 49K views 11 years ago.

Veturaneshitje.

al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend.

. com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend.

shitet 140000 euro. te renda Shitet fadrom 6.

com.
com.
Pjesët rezerve , 447.

1,850,000 Euro.

class=" fc-falcon">Për vetura në shitje.

Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. shitet 80 euro/m². sa kushton nji traktor i ri ne kosov FILTER.

Apr 2, 2018 · class=" fc-falcon">Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Targa Kosovare. Truall / Toke Shitet 1 Hektar Toke ne Kije. Veturaneshitje. . .

499 €.

2. E doganuar.

1,777 people follow this.

com.

INFORMATAT PËR KONTAKT.

Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories.

IMT.